Pierwszy Dzień Wiosny.

W czwartek 21 marca dzieci z grup przedszkolnych i klas “1-4” świętowały Pierwszy Dzień Wiosny.

Był to dzień szczególnie radosny, kolorowy. W tym dniu wszystkie dzieci przyszły ubrane na zielono, kolorowo. Z tej okazji dzieci z klasy I przygotowały wiosenne przedstawienie.

Bociany, żabki, motylki, pszczółki i biedronki wierszem, piosenką i tańcem powitały Panią Wiosnę i pożegnały Panią Zimę. Następnie pozostałe grupy przedszkolne oraz klasy zaprezentowały przygotowane piosenki o wiośnie. Klasy starsze w tym dniu wybrały się na wycieczkę do kina.

Na koniec wszyscy razem wyruszyliśmy barwnym pochodem aby sprawdzić, czy wiosna już przyszła. Miejmy nadzieję, że starania uczniów sprawiły, iż ta najpiękniejsza pora roku zawita u nas i pozostanie na dobre.

Autor: Kamila Chalicz