Projekt "Budzimy ambicje, spełniamy marzenia"

Szkoła Podstawowa w Pustkowie Żurawskim bierze udział w projekcie pod nazwą: „Budzimy ambicje, spełniamy marzenia – projekt dla szkół w gminie Kobierzyce”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiejw ramach programu operacyjnego Regionalny Program Operacyjny Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, którego liderem jest Fundacja Fabryka Marzeń z siedzibą w Wysokiej.

W ramach projektu w pierwszym semestrze roku szkolnego 2020/2021 uczniowie biorą udział w następujących zajęciach pozalekcyjnych:
1. Zajęcia wychowania fizycznego z elementami gimnastyki korekcyjnej
2. Zajęcia dla dzieci szczególnie uzdolnionych z matematyki – przygotowanie do turniejów, konkursów
3. Prowadzenie diagnoz i sesji EEG-biofeedback

Kontynuacja zajęć w ramach projektu unijnego „Budzimy ambicje, spełniamy marzenia”

Od maja 2021 roku w związku z poluzowaniem obostrzeń wynikających z powodu epidemii na terenie szkoły zostały wznowione zajęcia w ramach projektu unijne4go z matematyki oraz terapia EEG biofeedback, które odbywają się zgodnie z nowo ustalonym harmonogramem.

Rodzaj zajęć

Zajęcia dla dzieci szczególnie uzdolnionych z matematyki – przygotowanie do konkursów

Diagnoza i terapia EEG biofeedback